16.01.2016 | Warsztaty Sitodruku. Blot.

BLOT zaprasza do swojego warsztatu!
Data: 16.01.2016
czas trwania: 4 godziny, 11.00-15.00
ilość uczestników: max. 6 osób

Dysponujemy w pełni wyposażonym warsztatem do wykonywania nadruków na tekstyliach. Duży stół drukarski pozwoli na swobodę podczas działania i na pewno nikomu nie zabraknie przestrzeni do twórczej pracy.
W ramach warsztatów opowiemy o technice sitodruku i poprowadzimy zajęcia praktyczne podczas których każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonać nadruk własnego wzoru, lub skorzystać z przygotowanych przez nas matryc.

BLOT
W cenie warsztatów zapewniamy materiały potrzebne do zapoznania się z techniką: sita, kalki, emulsje światłoczułą, farby wodne.
Dodatkowo oferujemy eko torby do zadrukowania w cenie 10 zł

UCZESTNICY
Prosimy, przynieście ze sobą to na czym chcecie wykonać nadruk, dowolne tekstylia (koszulki, torby, serwetki, kawałki materiałów) lub papier . Jeżeli macie wątpliwości co nadaje się pod zadruk odpowiemy na wszystkie pytania na maila blot.pracownia@gmail.com .

Proponujemy dwie opcje wzięcia udziału w warsztatach:

I zaprojektowanie i drukowanie własnego wzoru w formacie A4 ( wykonanie projektu i naświetlenie matrycy. W tym celu należy wysłać do nas zaprojektowany wzór na adres blot.pracownia@gmail.com najpóźniej dwa dni przed terminem warsztatów. Jest możliwość konsultacji dotyczących przygotowania swojego projektu do dalszego procesu. )
– koszt 130 zł

II stworzenie i drukowanie kompozycji przy użyciu sit którymi dysponuje pracownia
– koszt 100zł

Aby zapisać się na warsztat, wystarczy wysłać maila na adres blot.pracownia@gmail.com ( szczegóły wyślemy na maila)

Do zobaczenia!

Żródło: http://blotpracownia.pl/