ATK Polimer

ATK Polimer

Producent opakowań foliowych i worków – ATK Polimer

Wejście C3
Tel. +48 426499607
Mail: biuro@atkpolimer.pl
Strona: 
www.atkpolimer.pl

Od ponad dwóch dekad działamy na rynku jako producent opakowań foliowych. Samodzielnie wytwarzamy folię polietylenową, dzięki temu możemy w pełni kontrolować każdy etap produkcji opakowań i zaproponować niezwykle szeroką ofertę wyrobów. Jesteśmy także pewni, że w ten sposób możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Jako doświadczony producent opakowań foliowych zadbaliśmy także o bezpieczeństwo. Wszystkie nasze wyroby są zgodne z Dyrektywą 94/62/EC Parlamentu Europejskiego i Rady z 20 grudnia 1994 roku.

Będąc uznanym producentem opakowań i worków foliowych staramy się, aby nasze wyroby były niezawodne, wytrzymałe i w pełni odpowiadały na zapotrzebowanie naszych klientów. Umożliwiamy wykonie produktów całkowicie dostosowanych do potrzeb naszych zleceniodawców. Gwarantujemy terminowe i zgodne z wytycznymi wykonanie zleceń.

Wykonujemy woreczki foliowe na bazie transparentnej folii BOPP-BG. Odznaczają się przede wszystkim wysokim stopniem przezroczystości, ale istnieje też możliwość wykonania na ich powierzchni nadruku, np. z logo producenta, nazwą produktu, itp.  Możemy wykonać worki foliowe w dowolnych wymiarach z klejem lub bez kleju. Torebki foliowe mogą być wykorzystane np. do pakowania kartek pocztowych, koszulek, do przechowywania płyt winylowych, czasopism, do zbierania próbek, itd.

Produkujemy woreczki wykonane z folii polietylenowej PE-LD. Nasze woreczki foliowe dostępne są w wielu wymiarach i różnych grubościach, w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Jako producent worków foliowych oferujemy przede wszystkim worki skośne i proste, ale też realizujemy indywidualne pomysły zleceniodawców. Do głównych zalet naszych worków foliowych należy wysoka przezroczystość. Na powierzchni każdego opakowania foliowego można zastosować dowolnej treści nadruk czy grafikę. Nasze torebki foliowe bardzo dobrze sprawdzają się jako opakowania zbiorcze, worki na śmieci, a także rodzaj zabezpieczenia przedmiotów przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

W naszym asortymencie oprócz woreczków foliowych znajdą Państwo także rękawy lub półrękawy. Produkty powstają na bazie folii polietylenowej PE-LD i mogą być wykonane w dowolnym wymiarze o odpowiednio dopasowanej grubości. Ten rodzaj folii jest niezwykle wytrzymały. Posiada szeroki zakres zastosowań zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwie domowym.

Wykonujemy woreczki z folii:

PE-LD (LDPE POLIETYLEN folia miękka, rozciągliwa)

PP-BG (POLIPROPYLEN folia wysoko przeźroczysta, sztywna, szeleszcząca, nierozciągliwa)

CPP (CAST folia wysoko przeźroczysta, miękka nieszeleszcząca, rozciągliwa)

Opakowania wykonujemy w dowolnych szerokościach, długościach, grubościach, kolorach według życzenia klienta.

Na workach możemy wykonać nadruk metodą fleksograficzną do 6 kolorów.