16.05.2016 | Packshotme Cię szuka.

Wierzymy w branżę kreatywną.

Wiecie, na co dzień zajmujemy się fotografią produktową – Packshotme oraz profilową – Personal Headshot. Dysponujemy fantastyczną, postindustrialną przestrzenią studyjną. Jest ona na tyle duża i otwarta, że z radością przyjmie w swoje progi tak amatorów, studentów jak i profesjonalistów z dziedziny fotografii. Przyjemna komunikacja, jasne zasady, kreatywnie. Ty potrzebujesz nas, my potrzebujemy Ciebie – we współpracy siła.

Wszystko co chcesz o nas wiedzieć.

Studio znajduje się w Wi-Mie na Piłsudskiego 135 – wejście C1, pierwsze piętro.
Przestrzeń liczy sobie 80 m kw i posiada unikatową białą cykloramę 6 m szer x 4 m wys x 9 m odejścia. Spełnienie marzeń obiektywu 50 mm.
Klimat tworzą elementy dawnej infrastruktury fabrycznej oraz czarne ściany i sufit gwarantujące pełną kontrolę nad światłem.
Płacisz abonament raz w miesiącu. Otrzymujesz dostęp do kalendarza oraz do kluczy od studia. Możesz korzystać dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz: ‚na wczoraj’ i ‚na za miesiąc’.
Możesz zaprosić znajomych – ‚w kupie’ raźniej i na pewno taniej. Jeśli posiadasz lub posiadacie swój sprzęt fotograficzny na pewno to również będzie miało wpływ na ostateczną wysokość abonamentu. Podpisujemy umowę na miesiąc – niczego nie ryzykujesz.

Sprawdź nas.

Przyjdź do nas, oceń przestrzeń i warunki fachowym okiem. Napijemy się kawy i na pewno się dogadamy. Z przyjemnością zainwestujemy swój czas, przestrzeń i zaangażowanie w Twój projekt i świeże pomysły. Możesz liczyć na nasze wsparcie fotograficzne i marketingowe.
Pisz: office@packshotme.pl lub na FanPage Packshotme.
Czekamy na Ciebie.